"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ya gel Yar’im ol Sev Beni. Ya git El ol unut beni.

Zamanın acımasız akışına dur diyemem kelebek misali yaşıyorum. İçim acıyor gözlerim doluyor bulamıyorum Sen’i. Ellerimdeki bu boşluk dolacak cinsden değil. Artık o içindeki “ben” benmiyim acaba? Yoksa ha la aldanışlardamı gönlün. Canımı acıtıyorsun varlığında şimdi diyeceksinki ne bu sözler? Ben yağmurlar altında ıslanırken yere düşen binlerce yağmur tanesini unutup yalnızca beni düşünen bir sevgili hayali kuruyorum. Her gece yaşadığım o nöbetleri bana unutturacak bu hayatta asl olanın Sevgi olduğunu anlatabileceğim birini düşlüyorum. Morglardaki cesetlere imreniyorum! Şimdi geliyorsun bana gel sana asla git diyemem bu yazmaz çünkü sevdanın kitabında. Ama gelirken acılarımı bırak öyle gel. Beni ortada koyma yar. Ya gel Yar’im ol Sev Beni. Ya git El ol unut beni. Ben artık bu sahte dünyanın tüm süslerinden arındırdım ruhumu yalnızca Allah’a yöneldim. Bir çocuğu sevindirerek gülüşünde Allah’ı anmak.. Bir dilenciyle konuşup derdinin dermanına vesile olmak.. Artık bunlar beni Mutlu ediyor yar.. Bilmem sen hangi kafe de kimlerlesin yine ama ben çıktım sokaklara “ben”i arıyorum…

** Bu yazıyı içimdeki en karanlık yerden çıkardım aslında hep var olan o karanlık yer Dua larınız ile İnşaallah aydınlanır.

Dua larda buluşmak dileğiyle..

Mesut.

2 Yorum

 1. Neslihan Neslihan 28 Aralık 2007

  Bu kadar karamsar olmayınız Mesut Bey.
  Dualarımız sizinle, yüreğinde sevgi taşıyan her canlıyla…

 2. merveözer merveözer 28 Aralık 2007

  Hz. Musa siyah köle Berhi adına Allah’tan yağmur istemişti. Onun kıssasında varid olmuştur ki, Cenabı Hak, Musa (a.s)’a:
  —Muhakkak Berh benim en güzel bir kulumdur. Ancak onda bir kusur vardır.’ diye buyurmuştur.
  Hz. Musa:
  —Yarabbi Onun kusuru nedir? diye sorunca Cenabı Hak buyurmuş:
  —Seherlerde esen nesim rüzgârı onun hoşuna gider, o rüzgara gönül kaptırır. Hâlbuki Beni seven, hiç bir şeye gönül kaptırmamalıdır.
  Ne diyeyim başka. Bence herkes sana güzel dualar ediyodur. bu kadar yorma ne kalbini ne kendini. Hayat kısa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir