"Enter"a basıp içeriğe geçin

iyi ki geldin yarınlarıma…

Up uzun geceler, bitmek bilmeyen bekleyişler ve sıradan günlerin yorgunluğu içinde ansızın geldin hayatıma… İnsan bir kapıyı çalar ya hu böyle pat diye, böyle kurtarırcasına, böyle özlercesine gelinmez ki hiç bir Aşk’a! Habersiz geldin yarınlarıma… Farkına yalnızca mutluluğumda varabildim haytıma girişinin…

Yere düşmüş yüzünün güzelliğinde kainatın her bir zerresini tek tek görür gibi oluyorum… Çok erken ama korkmaya bile başlıyorum… Herşeye rağmen hoşgeldin “yarın” a…. Dürüst olmak gerek bende seni bekliyordum… Gelecek diyordum ya hu gelecek ve şifalı gözleri herşeyi iyi edecek …

Adın gibi geldin yarınlarımıza Parlak, Nur gibi…
Allah’ım diliyorum bizi Mes’ud yaşatacaksın…
Besmele ile başladığım “Sen” Hira dinginliğinde yaşanacaksın…

Mes’ud…

[mp3 autostart=”true” repeat=”true”]http://www.dinleyiver.com/mp3s/67744d53a48d8b7e26c151f3e64c7b1e.mp3[/mp3]

5 Yorum

 1. ZEHRA ZEHRA 12 Temmuz 2009

  Allah ebedi refika olmayı kainatın nurlu sırlarını birlikte bir ömür temaşa edip bunun semeresi olarak biriktirdiğiniz ömrü sonsuzluk aleminde Cemalullahı seyrederek ziyadeleştirmeyi nasip etsin.
  Allah hayırlara tebdil etsin hadi bakalım

 2. feza feza 13 Temmuz 2009

  Allah mesut etsin efendim ne diyelim.:)

 3. Rb Rb 13 Temmuz 2009

  bir cümle bazen bir anlam,bazen bin anlam yüklenir sırtına…
  yazınızın sizce anlamı büyük,ama okuyan binlercesi de kendine pay alabilir olmuş.Açıkçası sevdiğim bu şarkı da kelimenin tam anlamıyla cuk oturmuş kelimelerinizin arasındaki anlam derinliğine..
  kaleminiz Kelâm Sahibinden beslensin.yazılarınız eklendikçe takip etmesi pek zevkli oluyor.Hu ile.

 4. esra esra 21 Temmuz 2009

  susmak beklemek ümit etmek… düşmüşken yar’dan uzatıp ellerini semaya birkaç damla yağmur yüzünde ve güneşi görmek…sadece sıcaklığı için huzuruna mutluluk katmak ve ömrünü paylaşmaya adamak…işte bu ben mesut sen de seni okadar güsel anlatmışsınki en içten dualarla susup gülümsemek işte ençok yakışan bu şimdi size…..:))) ve benim için geçmiş iyi ki geçmiş !

 5. Anonim Anonim 11 Ağustos 2009

  Resim süperr :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir