"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ya Sen Ya Yalnızlık..

Benden vazgeçen hayatı bir sözünle geri verdin bana. Seni bulup bulup yitirdiğim geceleri, korkuyla beklediğim sabahları unuturum artık..
Hayallerle uyuyup ağlayarak uyandığım kabuslar son bulacak şimdi.
Sabahlara kattığım gecelerde bir ümidim olacak. “Seni yaşamak” gönüllü adadım ömrümü bu aşk’a..!
Dualarım, isteğim ömrümün geri kalanı öyle uzun olsun ki benden esirgediğin aşkını doya doya yaşayabileyim.. Ben yarım kaldığımız o yolda bekledim usanmadan.. Bir gün döneceğini bileek bekledim inatla..! Ya SEN ya Yalnızlığındı tek yol..! Direndim sevgilim.. Senden vazgeçmemeye direndim.. Sözler sen Müzik Sen din dinlediğim tüm şarkılarda.. Şimdi O şarkıları sen söyleyeceksin yalnızca bana…

Kimse anlamadı her yağmurda neden avuçlarımı açtığımı. O yağmur damlaları ki senden bir parçaydı ve tutamadığım her damla için onlar değil ben ağladım..

Sevil // Nur

2 Yorum

  1. Mesut Çelik Mesut Çelik 5 Nisan 2006

    Sevil HaNIM’a bu yazısı için çok teşekkür ediyorum..

  2. yeşim yeşim 10 Nisan 2006

    seviyorum.. nekadar diye sorduğumda dışarı bak, yağmur yağıyor, yeryüzüne düşen yaümur tanelri kadar! say eğer yapabilirsen demişti. sayamadım. şimdi ben ed her yağmur yağışında dışarı fırlıyorum.. Allah’ın bir rahmeti olan onun sevgisi altında ıslanmak için.. ben de ona “o zaman ben de toprağım, sevgini baka verecek, sonra ben sana geir göndereceğim. buharlaştırıp vereceğim, sonra gei isteyeceğim” demiştim. ya bu sevgi ne biçim bişey ki! yoksa içini acıtır, varsa yine içini acıtır….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir