Herşey Sen’den.. Herşey SEN.

Unutmadım seni korkma.. Anılarınla yaşıyorum.. Çektiğim her nefes, attığım her adımdasın.. Bu yazılanlar yalnız harflerden ibaret değil! Gerçek! Ama sana nasıl anlatırım sen nasıl anlarsın bilmiyorum. Bu gece de sensizim.. Bu gecede ölmedim.. Ama! Bir vakit haberin olmadan çekip gideceğim buralardan.. Sen bir yuva kurduğunda kendine ben bu şehirde olmayacağım.. Özlemini içimde arttırmak için gideceğim buralardan.. Elimdeki kalemin tükenişi gibi tükeniyorum ama içimdeki seni asla tüketmiyorum. Yalan gibi yaşıyorum sensiz her anı.. Uykular geceleri terk ediyor.. Sözler sahte yapmacık çıkıyor dudaklarımın arasından.. Sensiz her yer bomboş gözüküyor. Şimdi bu yazdıklarımı okuduğunda “hadi ordan” dediğini duyar gibiyim. İnanması güç değilmi? Ben bile şaşırıyorum bazen bu sevgimin güzelliğine.. Ne hayallerim var ah bir bilsen! Hani gitar çalmayı öğrensende eve geldiğimde elinde gitarı, dudaklarında sevda sözleriyle şarkı lar söyleyen bir güzellikle karşılaşsam o şarkılarını söylerken ben ona yemek yapsam diyorum..  Gözlerimi ufuklara salıyorum.. İçime çekebildiğim kadar duman çekip salıveriyorum..

Nerden esti bilmem geçen gece düşündüm…
Sensiz ne çok gülüyorum.. Kahkahalarla..
Ama.
Sensiz gülüşmelerim, kahkahalarımı toplasan..
Seninle bir tebessümün yanında kayle bile alınmaz.
Herşey bu sevdandan..
Herşey sevdan dan..
Herşey Sen den..
Herşey SEN.

Mesut ÇELİK

“Herşey Sen’den.. Herşey SEN.” için 3 cevap

 1. etruce dedi ki:

  Nerden esti bilmem geçen gece düşündüm…
  Sensiz ne çok gülüyorum.. Kahkahalarla..
  Ama.
  Sensiz gülüşmelerim, kahkahalarımı toplasan..
  Seninle bir tebessümün yanında kayle bile alınmaz.
  Herşey bu sevdandan..
  Herşey sevdan dan..
  Herşey Sen den..
  Herşey SEN.

  ne yaşarsan yaşa sevgiliyle yaşanmayınca tad vermiyor..onsuz yaşanan herşey anlamını yitiriyor…

 2. merveözer dedi ki:

  Her zaman giden özlenir ve unutulmaz. Ya giden hatırlarmı arkada bıraktığı buğulu gözleri.Bence HAYIR. Hatırlamaz ve hatırlamadığı gibi geride dönmez. belki geriye dönse senin gibi bir insanı bıraktığını bi bilse neler kaybettiğini anlasa ne güzel olur değil mi? Yazılarında hep bekleyen ve geriden bakansın ne zaman değişecek bu? Ne zaman mutlu yazılarını okucaz ben merak ediyorum.

 3. gülgüzeli dedi ki:

  Ona yapabileceğim en güzel şeydi duada bulanmak..Öyle yanlış sevmişimki.ne yaşadıysam kaybetmekmiş her anı..tüm farklılıklara rağmen yaşarım sandım.ben sadece kendimi avutmuşum..şimdi ruhuma üflediği o ney sesindende vazgeçtiM.dualarımdan bile sildim..adının her harfini….(yani şu yazılanlardaki herşey sen diye…tam tersi bende )eğer bir masal perisi girerse rüyalarına öldü dersin gül güzeli tılsımını kaybetti!

Bir Cevap Yazın