"Enter"a basıp içeriğe geçin

Anlayamazsın..!

Her an seni düşünür oldum bu aralar evde, işte, sokak da, bazen anlamsız bir gülümseme oluyor dudaklarım da, aklıma kazıdım seni, ruhuma işledim, seni özlediğim an kapatır oldum gözlerimi seni görebilmek için..  Tuhaf, beni sevmediğini bile bile seviyorum seni sende seviyorsun benim gibi ama sevdiğin kişi benden daha şanslı biri.

Bazen bana ne kadar değer verdiğini anlamak için, bana öylesine bakan gözlerini görebilmek için sana ihtiyacım olduğunu söyler çağırırdım seni.. Hep yanımda olurdun böyle zamanlarda saçma sapan şeylerden söz eder, boş konuşurdum ama susarsam gideceğinden korkardım. Evet her an yanımdaydın ama beni sevdiğini hiç söylemedin. Hep bir mucize olmasını bekledim. Bir umutla belki seversin diye düşündüm. Sen hiç bilmedin bunları çoğu geceler vazgeçmeye çalıştım senden, gözlerini düşünerek sabahladım, yeniden aşık oldum doğan güneşle..

2 Yorum

  1. soner güner soner güner 26 Mart 2006

    ya bu yazı için tabi yorum yapazlar anlamıyorlar kiii !!!!!!

  2. sumisali sumisali 26 Eylül 2007

    bazen aynaya sırf seni görebilmek için bakıyorum. yüzüme işlemişim bakışlarını, gözlerime hapsetmişim ben gözlerini. sen nerede olursan ol artık ey sevgili.. her aynaya baktığımda ben sana nasıl bakıyorsam sen de aynı öyle bakıyorsun bana..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir