"Enter"a basıp içeriğe geçin

Korkarım meleğim üzülmene dayanamam..

Kollarını cennet bildiğim ey sevgili [ m ]..
Olmamalısın bende. Ben senin sadece yüzünü güldürebildim, yüreğini değil.. Kandırma kendini sevdiğim mutlu değilsin benimle.. Zorla bakma gözlerime, zorla gelme yanıma.. Ama sabret meleğim tüm dua’larım seninle mutluluğun gecikmeyecek.. Düşünmekden alamıyorum kendimi kim seni benim kadar samimi ve içten sevebilecek..? Korkuyorum bitanem sahte ellerde üzülmenden sahte yüzlerde kaybolmandan korkuyorum..

Mesut Çelik

4 Yorum

 1. pınar pınar 9 Mayıs 2006

  bunları yazmak yaşamaktan ileri gelir , nasıl bir karmaşadır bir kere okuyan anlamaz şiirdeki yüreği ateşleyen elleri titreten kelimeleri cümleleri…yaşayan bilirmiş ya çeken bilirmiş ,ancak yaşayan yaşayanın duygularından anlarmış ya ben anlıyorum seni arkadaşım.yolun açık herşey gönlünce olsun….

 2. GÜLGÜZELİ GÜLGÜZELİ 3 Temmuz 2006

  evet hayatta en acı şeylerden biri olsa gerek sevdiğinin seni sevmediğini bilmek. heleki çok seviorsa insan kabullenmek dahada zor. Allah böyle bir duyguyu kimseye yaşatmasın dieceğim ama malesef illakide birileri üzülüor aşkta. ne diyeyim Allah herkesi karşılıklı sevenlerden eylesin.

 3. simgemre simgemre 30 Ağustos 2006

  çok süper vaala sevgilimi daha çok seviyorummmmm bu yazıları okuyunca seni seviyorum simge minik ku$um muc muck

 4. merve merve 1 Ekim 2007

  Sevgi neydi?Sevgi emektİ…sımsıkı tutan bir dost eliydi… selvi boylum al yazmalım filminde.Emek varsa sevgide vardır.Önce kalbimde yitirince sonra beynimde bitirince anladım ANLADIM..sevgi emekti..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir