"Enter"a basıp içeriğe geçin

hep bende olduktan sonra..

Senin gittiğin günden beri,yüzümden hüzün,gözümden yüzün hiç gitmedi.

Senden vazgeçmek için nedenler aradım,beni sevmediğini düşündüm mesela ama sevgi karşılıklı olmasa da olur nasıl olsa,telefonlarıma cevap vermediğin “şu an meşgulüm ben ararım seni ” dediğin ama aramadığın zamanları düşündüm ama aramasanda olurdu nasıl olsa,benimle görüşmek yerine arkadaşlarına gitmeyi tercih ettiğin zamanları düşündüm, beni inkar edişini düşündüm,

ben hep seni düşündüm.. 

beni görmesende olurdu nasıl olsa ve anladım ki ben sende zaten hiç yoktum, olmasamda olur nasıl olsa sen hep bende olduktan sonra..

5 Yorum

 1. yeliz yeliz 17 Şubat 2006

  keşke onun kadar beni sevebilseydin…

 2. UnReaL UnReaL 22 Şubat 2006

  Sevmek vardır karşılıksız olur o gelir geçer… Sewmek wardır sewersin, sewilirsin oda geçer..
  Ama asla sewdiğini yaşama amacın (nefesin) etme, kurtulamazsın..!

  Neden mi ? çok basit.. sen bitti desende o bitmiyo.. Sen kaçmaya çalışsanda o peşini bırakmıyo..
  Gün geçtikce daha çok acı çekiyosun.. gün geçtikce nefesin kesiliyo.. dayanılmas bi hal alıyo..

  Asla we asla sewdiğini çok sew ama “nefesin” etme..!

 3. DENİZ KARA DENİZ KARA 26 Şubat 2006

  birilerini dinler, anlamaya çalışırız. Ama çoğu zaman bunu beceremeyiz. Kendimizi onun yerine koymayı başaramayız istesek te. Ama aşk sözkonusu olunca anlamak kolaylaşıyor. Aşk ta acılar benzer, mutluluklar da. Seni anlıyorum. Bu nedenle de teselli sözcükleri yazmayacağım. Teselliye ya da öğüte ihtiyacın yok. Aksine şanslısın bu duyguyu yaşadığın için. İnan cok fazla insan yaşayamıyor bunları. Aşkın karşılıklı olması ya da olmaması önemli değil. Sadece aşk olması yeterli. Sanırım yaşın benden epeyce küçük. Düşük cümlelerinden çıkardım bunu, özellikle son cümle düzeltilmeli. Neyse uzatmadan, zamanla geçecek ve başka aşklar yaşayacaksın. zamanın yeterliyse iki ya da üç. Ben yaşadım, yaşıyorum. Evliyim ve evli bir kadına aşığım. Hiç suçluluk duymuyorum. Aşk sözkonusu olunca doğru ya da yanlış yok çünkü. Sadece aşk var.

 4. rana rana 6 Mart 2006

  ya ben im bencilim o mu bencil aşk mı bencil anlayamadım. umarım bencil olan sadece benimdir. o ise bencil üzülürüm. aşk ise yıkılırım. of offffffffffff ne zor şey bu aşk be.. yoksa zorlaştıran mı biziz anlayamadım?!?!?!

 5. Büyülü Büyülü 17 Mart 2006

  unReal yazdığın şeyler beni o kadar etkilediki yazılan yazıya yorum yapmak isterken daha muhteşem birşeyle karşılaştım senin yazdıkarınla.Çok güzel anlatmışsın yüreğine sağlık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir