"Enter"a basıp içeriğe geçin

Gözlerin nerde meleğim..?

Sevmek sevgiliye yapılan en güzel dua dır..Ben sana her an dua ediyorum meleğim.
Her an seni koruyor dularım. O’na ne vakit ellerimi açsam  seninle başlar tüm dua lar seninle biter..
Meleğim! Ben sende başlar sende biterim. Önceleri hep seni, mutluluğumuzu.. isterdim.. Dua larım hep kabul olurdu meleğim. Ama şimdi dularım bize değil meleğim sadece sana!
Mutlu ol die ellerimi açıyorum Allah’a, yüreğin huzur bulsun diye yalvarıyorum artık. Yüreğinin bir an bile buruk olmaması için; “Siz” in için dua ediyorum artık meleğim..

Ne zaman sana elimi uzatsam sanki ilk kez tanışırmışcasına bana gelirdin.. Hatta sensizliğe razı olduğum zamanlarda olmadık bir anda “benim baharım sensin” diyerek mevsimleri değişirdin bende..!

Yanımda mutsuzluğunu hiç görmedim ama hep hissettim meleğim.. Benliğimde sanki huzuru, mutluluğu bulur bana hep tebessümle bakardın.. Öyle ya benim adım Tebessüm senin adın gözyaşı değilmiydi.. Her söz gülerek başlar gözlerinde biterdi.. Sözleri bir kenara koyar o nur yüzünde evrenin tüm güzelliğini seyre dalardım.. Fark ettinmi meleğim biz birlikteyken hiç mutsuzluk kelimesini kullanmadık..!

Gözlerin nerde meleğim..? Nereye bakmalı şimdi?
Gözlerini görmeyecekse bu gözler
daha ne gözler?

Mesut Çelik

6 Yorum

 1. Tülin Tülin 29 Mart 2006

  inanılmaz yaa bu ne böyle nasıl bir sevgi bu 86 lısın ve böylesine bir aşk yaşıosun Tek kelime ile Maaşallah. Yaşımdan başımdan utandırdın beni.
  ben hiç sevmemişim.

 2. Bahar Bahar 30 Mart 2006

  Her zamanki gibi etkiledim Mesut. Keşke mutluluğun için bişey yapabilecek olsam.. Biliyosun “arkadaş” lar bunun için varlar. Bazen uzak da düşseler…

 3. nurten nurten 30 Mart 2006

  muhteşemsin senn yaaaa :)

 4. ALi ALi 10 Nisan 2006

  Kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlar kullanırdım bende gözlerimi gözler Bazen aldatır bazende gerçekleri gösterir gözler.O gözlerin bir kez daha sana seni seviyorum dercesine bakması için neler feda edilmezki. Yazın son derece mükemmel Her şey gönlünce olsun… Bence bu yazı tüm sevmeyi ve sevilmeyi hak edenler için gelsin…

 5. elif elif 23 Nisan 2006

  Çok güzel hele yazının bir yeri varki öldürdü resmen beni ” Her söz gülerek başlar gözlerinde biterdi.. ” süper.. siteyi ilk defa ziyaret ediyorum ama çok etkilendim..

 6. melek melek 10 Nisan 2009

  mükemmel anlatılmış gerçekten böyle sevenlerin hala var olduğunu görmek yalansız riyasız samimi duygularla böyle sevenleri görmek insanı mutlu ve umutlu ediyor dilerim yaradan herkese hakettiği sevgiyi yaşatır yüreğinize sağlık (melek perçin)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.