"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ben Sana O’nun Aşkı İle Yaklaşıyorum…

Kalbim öyle sızlıyorki hissediyorum kaçınız yaşıyor bunu bilmem ama O’na bir şey oldugunda kalbim öyle titriyor ki.. Allah’ım su yaşlı gözlerimin dualarını kabul eyle! Senin aşkına erişmek için dünya da bir aşk yaşıyorum! Aşk sendendir Allah’ım! Düşlerimi, düşüncelerimi gerçek eyle.. O’na ruhumun nasıl üşüdüğünü nasıl O’na hasret olduğu nu hissettir.. Hamd olsun ki kalbim Aşk’la çarpıyor..! Senin aşkın kalbime yetiyor Ya Rab’bim.. Sen değilmisin ki bana yaklaşacak vesileler arayın diyen.. Ben sana O’nun Aşkı ile yaklaşıyorum Allah’ım. Ne olur bu Aşk’ı lütf eyle.. Kerim Allah’ım…

Mesut ÇELİK

3 Yorum

 1. elif elif 20 Kasım 2007

  belliki çok sewen biri sewdiğini söle

 2. rabia rabia 29 Ağustos 2008

  evt doğru aşkı yaşayan bilir sen çok haklısın insanın aşık olduğu birisine bir şey olduğu zaman aşık olanın kalbine bi sıkıntı geliyor kalbi çarpıyor daralıyor bunu ben yaşadım.sen gerçekten kalpten sevmişsin bu durumda.

 3. damla damla 5 Mayıs 2009

  Arşive aldım bU duayı :))
  Genlde sewdiğine olan Aşk’ta mevlayı gören kulların sewdiğinden uzaklaşmasını okumus yada duymusumdur…Bu cook farklı ya sewdiğinde Rabbine yaklasmayı amaclamak ..yine cok güzeldi..tskler.En EMiN OLana emanetsin…Dua ile inş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir